Slovník zkratek

Slovník zkratek kolem MMS, CDS, CDS2 

a souvisejících prostředků


Vysvětlení MMS, MMS1, MMS2, CDS, CDS1, CDS2, DMSO, MSM, CDSplus a dalších

MMS + MMS1 obojí je to samé - kapky NaClO2 a aktivátoru, neutralizátoru, z kterých vzniká oxid chloričitý ClO2.

Nyní jsou 3 nejpoužívanější složky k aktivaci MMS a přípravě CDS, nebo-li správněji k neutralizaci chloritanu sodného - NaClO2 na oxid chloričitý - ClO2:

1/ kyselina citrónová - C6H8O7 je původní humblův recept, dříve se používala 10%, která odpovídala přírodnímu citrónu. Dnes se používá 50% koncentrace. MMS s touto kyselinou citrónovou však obsahuje až 35% vedlejších a nežádoucích sloučenin pro organismus, jako citráty, chloritany, chlorečnany, ale i volný chlór, který za jistých okolností vytváří i karcinogenní sloučeniny, které mnohým lidem nedělaly dobře a způsobovaly nevolnosti a průjmy. Zvláště u lidí s oslabenými a špatně fungujícími ledvinami a játry to bylo velmi špatné, neboť jejich funkci ještě zhoršovaly a pacientovi přitížily. Tato původní příprava způsobovala některým lidem acidózu - překyselení žaludku a poruchy trávení, především při dlouhodobém užívání.

( aktivace , neutralizace 50% kys.citrón. 20-30 vteřin, u 10% je to 2-3 minuty, trvanlivost na pití v uzavřené lahvi 1-3 dny, ve spreji na postřik pokožky 1-2 týdny, dle skladování a koncentrace )

2/ HCl - kyselina chlorovodíková se používá v koncentraci 3,5% nebo 4% v potravinářské kvalitě, HCl je český či spíše moravský zlepšovák, známý asi 3 roky, oproti kyselině citrónové je mnohem vlídnější na žaludek a nejvíce se tato metoda ujala mezi poradci kolem Ing. Hany Bláhové a většina poradců kolem HB ji doporučuje dodnes. Nevýhoda neutralizce HCl je v tom, že je nestabilní a nelze ji připravit na delší dobu dopředu. Podíl lidí, kteří MMS s HCl nesnášejí výrazně poklesl, ale stále jsou lidé, kterým ani MMS s HCl zcela nevyhovuje a bývá jim po této MMS zle. Zde doporučuji vyzkoušet MMS s hydrogensíranem sodným. Tuto metodu přípravy MMS s HCl převzal na doporučení a reference Pavla Němce ve Španělsku Andreas Ludwig Kalcker, který ji zařadil do své nové knihy "CDS - Zdraví je možné", ale je popsána i v knize "MMS - Převrat v léčení nemocí z jara 2013".

( aktivace, neutralizace s HCl je 20-30 vteřin, nutné vypít, použít bezprostředně po přípravě, nelze skladovat MMS s HCl, vydrží asi jen 2-3 hodiny ! )

3/ NaHSO4 - hydrogensíran sodný - poslední, nejnovější neutralizátor NaClO2, s kterým vznikají vedle oxidu chloričitého - ClO2 jen dvě soli - kuchyňská sůl - NaCl a glauberova sůl se sírou - Na2SO4 a obě jsou pro organismus neškodné, naopak léčivé a navíc jich je špetička ve výsledném roztoku MMS. Tato technologie je doposud nejčistější, nejbezpečnější a nejvlídnější pro lidský organismus. Vychází z technologie čištění vody pod obchodním názvem TwinOxide a oproti přípravám s předchozími kyselinami má samé výhody. Jen je třeba dávat pozor u přípravy většího množství MMS na nadýchání plynu ClO2, který je silnější a agresivnější jak u MMS s předchozími kyselinami. Lépe připravovat v nádobě, kterou lze přiklopit, uzavřít. Po zalití vodou je tento roztok již bezpečný a má velmi dlouhou životnost a samé přednosti, které jsou i důkladně laboratorně ověřeny a prozkoumány, např. v patent TwinOxide :

https://www.twinoxide.cz/files/pdf/Katalog.pdf 

Tuto novou přípravu s hydrogensíranem sodným pro léčení teoreticky i prakticky prozkoumali Drahoš a Jarda z diskusního fóra U Pramene koncem zimy 2013 a prakticky se začala používat od jara či spíše začátku léta 2013 a ve skupině Užíváme CDS se o ni začalo hovořit v červenci 2013. Za tu dobu má již tato nová příprava MMS a CDS s hydrogensíranem sodným řadu dobrých referenci a ve srovnání s původními metodami přípravy MMS a CDS postavenými na přípravě z předchozích kyselin je nesrovnatelně vlídnější, čistější a mnohdy i účinnější.

( aktivace, neutralizace s hydrogensíranem sodným 2 až 5 minut před zalitím vodou, někteří aktivují v injekční stříkačce a reakce dobíhá i po zalití vodou, takže lépe dělat večer na další den dopředu a mít v uzavřené lahvi, trvanlivost roztoku je 4-6 týdnů, ale na pití doporučuji dělat max. na 3-5 dnů dopředu, nebo jen na den, ve spreji vydrží MMS s hydrogensíranem min. 2-3 týdny, vše záleží na skladovacích podmínkách )

MMS2 je prášek chlornanu vápenátého, který se polyká v tobolkách, kapslích a v žaludku, při současném zapití většího množství vody, vytváří kyselinu chlornou, kterou je schopen organismus sám v malém množství tvořit skrze bílé krvinky, ale v přirozené formě je kyseliny chlorné málo na likvidaci patogenů. MMS2 je proto posilující prostředek na vážné nemoci k pití MMS a CDS, jako rakovina, cukrovka atd. Je součástí léčby onkologických nemocí a také se přidává tam, kde pití MMS a CDS je málo účinné. Tobolky se užívají souběžně s pitím MMS a CDS 1x až 5x denně, v mezerách mezi pitím MMS a CDS a plní se postupně, pozvolna, např. 1/4, 1/3, 1/2, 2/3, 3/4, celá. Dle snášenlivosti pacienta. Není nutné jít na maximální plnění a max. počet dávek. MMS2 lze dočasně nahradit MMS či CDS, pokud ho nemáme k dispozici. Dle poznatků není čistota MMS2 - chlornanu vápenatého tolik důležitá. Je však nutné drobné krystalky chlornanu vápenatého před plněním do tobolek rozetřít v hmoždíři na jemno, jinak se Vám v žaludku nerozpustí a ve střevech už to nemá význam. Ne každý MMS2 snáší. Pokud je vám po MMS2 příliš zle, nenuťte se do toho a zkuste vyšší dávky CDS2 nebo jiné doplňkové terapie.

CDS a CDS1 je to samé, tedy ClO2 vyráběné v oddělené nádobě s kyselinami - citrónovou nebo s HCl - chlorovodíkovou. Je výrazně čistější jak MMS s kyselinami, neboť vedlejší produkty reakce zůstávají v oddělené nádobě, kde reakce základních roztoků. Tato CDS má ještě nežádoucí sloučeniny, které se tam dostávají v plynné formě, hlavně díky technologii zahřívání roztoků a vhánění vzduchu do reakce. Mezi nežádoucími složkami CDS s kyselinami je kyselina chloritá a volný chlór.

( CDS je nutné skladovat v temnu a lépe v chladu a lze ho pít běžně v koncentraci od 25 do 100 ppm, koncentrá vydrží 3-6 měsíců, dobře uskladněný, naředěné CDS jen asi 2 dny )

CDS2 je poslední, nová verze CDS, kdy se v oddělené nádobě nechá reagovat chloritan sodný - NaClO2 s hydrogensíranem sodným - NaHSO4 a vzniká nejčistější roztok ClO2 ve vodě, kde nejsou žádné nežádoucí a škodlivé sloučeniny. Je to nejčistější známá verze oxidu chloričitého, kdy ve vodě je skoro 100% čistota ClO2, lze říci, že 99,9%, což oproti staré MMS s kys. citrónovou, kde byla čistota jen 65% je velký technologický pokrok a obrovský krok kupředu vzhledem k uživateli a uživatelské vlídnosti k organismu i účinnosti.

( CDS2 je třeba skladovat v temnu a lépe v chladu a lze ho pít od 25 do 300 ppm, tedy až 3x silnější jak staré CDS s kyselinou citrónovou nebo HCl, běžná koncentrace CDS2 k pití je od 50 do 200 ppm, dle snášenlivosti konkrétní osoby, na kůži lze používat běžně 500 až 2000 ppm. Naředěné CDS2 vydrží při správném skladování až týden, ale doporučuji ho dělat raději čerstvé, max. na 2-3 dny dopředu a vždy chránit před světlem, hlavně slunečním. Koncentrát, dobře uskladněný ve skle, chladu a temnu vydrží 3-6 měsíců. )

Upozorně : Díky své čistotě je nová CDS2 a MMS s hydrogensíranem sodným znatelně silnější, než její předchůdci a může způsobit u organismu silnou detoxikační reakci, především pokud je člověk zanešen velkým množstvím patogenů nebo většími a dlouhodobými dávkami chemických léků. Pokud je takovýto stav organismu znám, je třeba velice pozvolna navyšovat od malých dávek a malé koncentrace a vyhnout se tak prudkému a hůře zvladatelnému detoxu, který může být pro člověka nepříjemný a těžko snesitelný. Míra čištění organismu se reguluje individuálně dávkami.

DMSO je dimethylsulfoxid - masážní roztok, výtažek ze dřeva, sloučenina se sírou, který se používá u MMS a CDS jako přenašeč účinné látky do kůže, tkání, svalů, kloubů a dalších orgánů v těle. Lze však DMSO použít i samostatně na řadu aplikací. U aplikací s ClO2 se první nanáší sprejem na kůži MMS/CDS, druhá vrstva DMSO a je možné ještě třetí vrstvu MMS/CDS. Na masáže se více doporučuje MMS ( nejlépe s hydrogensíranem sodným ), neboť je stabilnější jak CDS. CDS je vhodnější nanášet na kůži, kožní problémy samostaně. DMSO se po smíchání s MMS/CDS rychle kazí, proto je lepší mít každý roztok samostatně ve spreji a nanášet ho na kůži zvlášť ve vrstvách a míchat přímo na kůži. U zubů a dásní je lépe míchat DMSO s MMS a CDS ve štamprli (nastříkáním ze spreje) a nanášet vatovou tyčinkou lokálně na bolestivý zub nebo dásně. DMSO vyžaduje test na malé části kůže na alergii, před použitím na masáže. Literatura uvádí, že asi 1% lidí může mít alergii. Lze korigovat ředěním. Po testu se čeká 24 hodin, zda nenastane bolest v játrech. Pokud ne, je použití bezpečné, ale maximálně 2x až 3x denně s odstupem alespoň 6 hodin na čistou pokožku. Doporučné základní ředění koncentrátu DMSO je 2+1 vodou. DMSO není vhodné pro těhotné matky a miminka, malé děti do 3 let!

Trvanlivost samotné DMSO i naředěné v lékárenské destilce je 1-2 roky. Po smíchání s MMS/CDS vydrží jen pár minut.

MSM je metylsulfonilmetan, sloučenina organické síry, kterou lze použít jako doplňkovou aplikaci, dle zvážení pacienta. Informace zde :

https://cs.wikipedia.org/wiki/Methylsulfonylmethan 

CDSplus je komerční název vylepšené a mnohem čistější verze MMS, která se prodává jako tableta s roztokem, kde tabletu před použitím rozpustíte a počkáte 24-36 hodin na proběhnutí reakce. Vznikne 100 ml roztoku o koncentraci 3000 ppm k naředění. Roztok je chloritan sodný NaClO2 a tableta je peroxodisíran sodný Na2S2O8. Název CDSplus je marketingové označní produktu, správně by se měl nazývat MMSplus, neboť všechny látky zůstanou v roztoku, byť je reakce mnohem čistější. Nejedná se o přípravu CDS, kdy reakce probíhá v oddělené nádobě, ale o přípravu MMS, kdy všechny látky zůstanou v roztoku k pití.

CDH - Chlorine Dioxide Holding ( dlouhotrvající roztok oxidu chloričitého ). Tuto novinku ohlásil Jim Humble v lednu 2014 a jde o hybrid mezi MMS a CDS. Přesto je to více MMS, neboť všechny látky dodané k přípravě zůstávají v roztoku CDH. Rozdíl je v tom, že reakce probíhá ve vodě a je výrazně delší, pomalejší ( od 12 do 24 hodin ), jak u přípravy klasické MMS a výsledný roztok má delší životnost a je vlídnější k organismu, než původní MMS. Dobré výsledky s CDH jsou hlášeny u léčby autismu. CDH je možné připravovat pomocí všech známých aktivátorů - neutralizátorů a dle testů vychází nejlépe s hydrogensíranem sodným.

MMS+ je klasické MMS s přidanými kapkami DMSO pro vnitřní užití - pití, pro lepší vnitřní vstřebávání. Na jednu kapku MMS se dává jedna kapka DMSO, ale přidává se těsně před vypitím! Lze takto připravený roztok pít maximálně 2x až 3x denně s odstupem 6 hodin a nedoporučuje se těhotným ženám a malým dětem.

CDS+ je klasický roztok CDS obohacený kapkou chloritanu sodného - NaClO2. Doporučuje se připravovat před pitím, maximálně na několik hodin dopředu. Původní CDS ještě byla mírně kyselejší a přidáním zásaditého chloritanu sodného se posunuje pH roztoku CDS blíže k neutrální hodnotě pH. Andreas Kalcker říkal, že to může zvýšit účinnost CDS pro onkologické nemoci. Někdy stačí jedna, dvě kapky na celodenní dávku do lahve.

Antihelmintika - jsou protiparazitální léky na chemické bázi. Uživatelé MMS a CDS je používají především na likvidaci větších - vícebuněčných parazitů, které oxid chloričitý nedokáže zlikvidovat a dokonce jim často ani neškodí. Je třeba tyto léky oddělit od užívání MMS a CDS. Před antihelmintiky si udělejte pauzu od MMS a CDS 2 hodiny a po antihelmintikách minimálně 5 hodin. Antihelmintika se obvykle nasazují až po několikatýdenní kůře s MMS/CDS, kdy se také na doporuční poradce používají informatika. Po odčervení, antihelimintikách se opět organismus dočišťuje MMS nebo CDS. Z velkých zabitých parazitů vypadnou další viry a bakterie, které je třeba vyčistit oxidem chloričitým. Chemická antihelmintika se nedoporučují užívat bez přeměření a bez konzultace s poradcem.

Přírodní antihelmintika - je možné použít bez přeměření a konzultace s poradcem. Nemusí však vyhubit všechny parazity, především nedokáží zlikvidovat vlasovce. Mezi doporučená účinná přírodní antihelmintika patří Quanabána z Peru nebo Olej z černého kmínu z Egypta a nebo Dračí krev. Doporučené užívání je na 3 měsíce. Každé antihelmintikum má maličko jiné účinky. Lze je nakombinovat i tím způsobem, že měsíc budeme užívat každé z nich, nebo se rozhodnout pro tříměsíční kůru jedním prostředkem.

Informatika - jsou kapky, např. Joalis ( Jonášovky ) nebo Naděje. Je víc výrobců, značek, které pracují na podobném principu jako třeba tachyonizované byliny. Jsou to byliny rozpuštěné  v  lihu (alkoholu) a je do nich ještě frekvenční metodou nahrána informace - proto se jmenují informatika. Pro různé orgány v těle se připravují různá informatika, která pak působí především na daný orgán v těle a předávají mu informaci, která má pomoci k regeneraci daného orgánu. Joalis má desítky informatik a ještě se na žádost poradce připravují speciálky, pro konkrétní, málo obvyklý problém. Informatiky se např. čistí i mozek, kam se těžko dostává MMS a CDS. Obvykle se pijí, ale někdy se i mažou na kůži, zvlášť u malých dětí. Musí se oddělit od jiných prostředků a jiného jídla a pití minimálně 20 minutovou pauzou.

Create your website for free! This website was made with Webnode. Create your own for free today! Get started